Hakkımızda

Bir Koç Akademi Uzaktan Eğitim Merkezi

Uzaktan eğitim en kısa anlamıyla, internete bağlanan cihazları kullanılarak zaman ve mekândan bağımlılığı olmadan bireylerin eğitim almalarını sağlar. Sürekli artan yoğun iş temposu, hızlıca hayata atılma telaşı, geçinme sorunları, maddi sıkıntılar, seyahat engeli gibi sebeplerden eğitimlerine ve kişisel gelişiminize yeterince zaman ayıramıyor oluşunuz için alternatif bir eğitim yöntemi olmuştur.

Yaşadığınız yerde eğitim olanakları kısıtlı olabilir, eğitim kurumlarına ulaşımda zorluklar olabilir, müsait zamanlarınızda alacağınız eğitime uygun kurs bulamayan çalışan kişilerin, kişisel gelişiminize zaman, mekan veya ulaşım zorluğundan kaynaklı vakit ayıramayan kişilerin, bunların haricinde online eğitimi bir eğitim yöntemi olarak tercih eden bireylerin diledikleri eğitimi almalarına uzaktan eğitim kursu ile imkan sunmaktayız.

Bir Koç Akademi eğitim ve materyallere 7/24 erişilebilir ve istenildiğiniz kadar tekrar edilebilir. Bu avantajla kursa katılan her bir birey kendi hızında öğrenme imkanları bulmaktadır.

Bir Koç Akademi, dünyanın her yerinde zaman ve mekan fark etmeksizin kişilerin yaşam boyu eğitim süresince büyük avantajlar ve olanaklar sağlamaktadır. Gittikçe zorlaşan haya içinde mesleki ve kişisel gelişiminizi sürekli güncel tutmak gerekmektedir bunun için uzaktan eğitim olanaklarından faydalanmak kaçınılmaz olmuştur. Bir Koç Akademi Uzaktan Eğitim platformu bilgi ve tecrübeli eğitim danışmanları sayesinde geniş eğitim olanaklarını siz kıymetli kursiyerlere sunmaktadır.

Bir Koç Akademi Uzaktan Eğitim Merkezi, 2017 yılında uzman eğitimciler ve İşletme Mezunları ile kurulmuş, ''Kaliteli Eğitim ve Etkin Zaman Yönetimi'' ilkesi ile yola çıkmıştır. 5 yıldır eğitim dünyasın da ayakta kalmayı başarabilmiş kendini ilerletmiş ve binlerce kişiye online uzaktan eğitim sistemi üzerinden eğitim ve sertifika hizmeti sunmuştur.

Eğitim sistemine bilgisayar, tablet veya telefon ile kolayca ulaşabilir, zaman ve mekan kısıtlamasını düşünmeden online eğitim alabilirsiniz.

BİR KOÇ AKADEMİ OLARAK ÖNCELİĞİMİZ;

  • Eğitim ve Eğitmenlerin Kalitesi 
  • Dürüstlük
  • Güvenlik ve Kalite
  • Müşteri Odaklılık
  • İş Birliği
  • İnovasyon

 

Misyonumuz;

Bir Koç Akademi, toplum tarafından gerek duyulan kaliteli ve idealist eğitimlere sahip kişileri ülkemize kazandırmak, dünya da ki ve ülkemizdeki gelişmeleri takip ederek nitelikli kişiler yetiştirmeye devam etmektir. 

Eğitimlerimizi uzaktan eğitim sistemi ile çalışma koşulları, mekan ve ulaşım gibi sorunları olan bireylerin eğitim alabilmelerine olanak sağlamayı kendine görev edinmiştir.

Vizyonumuz;

Bir Koç Akademi, sürekli değişen eğitim ve sosyal hayata hızlıca uyum sağlayabilen, üst düzey bilgilere ve becerilere sahip, kendilerine katacakları yeni tecrübeleri kazanmaya istekli ve kendi tecrübelerini paylaşma kültürü olan, alanında lider online eğitim kurumu olmaktır.

Aynı zamanda bireylerin uzaktan eğitim sistemi ile yaratıcı düşünen, bulundukları ortama uyum sağlayabilen, iletişimleri yüksek, teknolojiyi etkin kullanabilen, sorgulayan ve sorunları çözebilen bireyleri topluma kazandırmaktır.

Call Now Button